Hakkımda

Op. Dr. Cem Özlük Kimdir?

Ankara doğumluyum ve ilköğrenimimi Ted Ankara Koleji’nde yarı burslu olarak yaptım, ortaöğrenimini Fen Lisesi’nde tamamladım. 2006’da Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirerek doktor ünvanını aldım.2012 yılında da Gazi Üniversitesi’nde üroloji ihtisasını tamamlayarak üroloji uzmanı oldum.

Mecburi hizmetimi 1500’ün üzerinde başarılı cerrahi vaka ile tamamlayıp üstün hizmet sertifikası aldım.(Şırnak’ta bir günde dört farklı hastaya laparoskopik nefrektomi yani kapalı yolla kanserli veya çalışmayan böbreğin çıkarılması ameliyatını yaparak oldukça önemli bir başarıya imza attım.)

Sonrasında Amerika ve İtalya’da penoplasti (penis estetiği) ve vajinoplasti (vajina estetiği) alanlarında eğitim aldım. Yurtdışında 200’ün üzerinde genital estetik ameliyatlarına katıldım. Vajinoplasti (vajina estetiği) ve penoplasti (penis estetiği) alanlarında operasyonlar gerçekleştirmekteyim ve bunları dünyadaki en yeni yöntemleri kullanarak yapmaktayım. Penis büyütme, kalınlaştırma ve uzatma alanında yurtdışında 10’dan fazla eğitime katıldım. Kullandığım bu yeni yöntemler ile başarı oranı yüksek sonuçlara ulaşmaktayım. Halen bağlantılı olduğum yabancı enstitülerde ameliyatlara katılmaktayım.

İnfertilite (erkek kısırlığı), androloji (iktidarsızlık), prostat, varikosel konularına yoğunlaştım ve bunların tedavisinde en yeni gelişmeleri takip ederek uygulamaktayım.

Robotik cerrahi ve laparoskopik cerrahi sertifikalarına sahibim. Kanser hastalarında genellikle bu teknikleri tercih etmekteyim. Taş cerrahisinde ise büyük oranda lazer teknolojisini kullanıyorum.

Ameliyatlarımda kapalı yöntemleri tercih etmekteyim. Yüksek risk grubu ameliyatlarda bile kapalı yöntemi uygulayıp hastanın yatış süresini kısaltmakta, iyileşme süresini hızlandırmaktayım. Minimal invazif teknikler kullanarak, hastalıkların tanı, teşhis ve takibiyle ilgili çalışmakta ve bu işlemleri yaparken, laparoskopik, endoskopik, perkutan, mikroskopik ve robotik cerrahi yöntemleri kullanmaktayım.

İlgilendiğim alanlardan biri de cinsel fonksiyon bozukluklarıdır. Bu konuda ulusal ve uluslar arası seminer, workshop ve kongrelere katıldım. Tedavide cinsel terapi ve bazı cerrahi prosedürleri kullanmaktayım.

ESSM (European Society for Sexual Medicine), EFS (European Federation of Sexology), IAP (Internatiol Academy of Penoplasty), TAD (Türk Androloji Derneği), CİSED (Cinsel Sağlık enstitü Derneği) derneklerinde aktif üyeliğim vardır. IAP (Internatiol Academy of Penoplasty) yani Uluslararası Penis Estetiği Akademisinin genel sekreterliğini yapmaktayım.

İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İtalyanca konuşmaktayım.

Sertifikalarımı incelemek için iucsc.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Penisibuyutme.org web sitesinde yer alan tüm bilgiler, son tıbbi gelişmelerin verileri baz alınarak, Op. Dr. Cem ÖZLÜK tarafından hazırlanmıştır. Fakat unutulmaması gereken en önemli nokta, tıbbi gelişmelerin her geçen gün artarak devam etmesi nedeniyle mevcut bilimsel verilerin değişikliğe uğramakta olduğudur. Ayrıca aynı branşta çalışan hekimler arasında görüş farklılıkları olabileceği gibi tedaviye yaklaşımları değişkenlik gösterebilmektedir. Penisibuyutme.org sitemizin temel hedefi, bireyleri cinsel problemleri hakkında bilgilendirmektir. Kişilere rahatsızlık veren şikayetler ile ilgili kesin tanı koymak ve bu doğrultuda tedavilerine başlamak ise tamamen uzman doktorların görevidir. Yapılan cerrahi operasyonların neticeleri kişiden kişiye göre farklılıklar gösterebilir. Hastaların problemleri ile ilgili kendi kendilerine teşhis koyarak tedavi uygulamaları sakıncalı bir durum olup kesinlikle önerilmez. Penisibuyutme.org sitesinde yer alan yazılar ”basın yayın” kapsamında koruma altındadır. Sitemizde yer alan yazıların Op . Dr. Cem ÖZLÜK’ün izni olmaksızın kısmen veya tümüyle herhangi bir ortamda (internet, dergi, gazete, TV, radyo) paylaşılması kesinlikle yasaktır. Uyarıyı dikkate almadan yayın yapanların 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ihlal ederek suç işlemiş olacaklardır. Bu gibi yayınların tespit edilmesi durumunda Avukatlarımız aracılığı ile her türlü kanuni hakkımızı kullanacağımızı bildiririz. Penisibuyutme.org sitesi ile ilgili tüm haklar sitenin yazarı, düzenleyicisi ve geliştiricisi Op . Dr. Cem ÖZLÜK’e aittir.