İdeal Penis Büyüklüğü Nedir

İdeal Penis Büyüklüğü Nedir

Erkeklerin en çok merak ettiği konuların başında gelir. normalde erkeklerde penis boyu 9 cm ile 16 cm arasında değişiklik gösterir ve dünya ortalaması ise 13 cm olarak karşımıza çıkar. Penis boyutunun dünya ortalamasının 13 cm olmasının ise birtakım nedenleri vardır. Bunların başlında kadınların sahip olduğu vajen boşluğu gelir.

Kadınlarda bu boşlukta yine erkeklerdeki penis boyunda olduğu gibi ortalama 13 cm civarlarında karşımıza çıkar. Ayrıca kadınların vajen boşluklarında duyarlı olan kısımlar ön bölgeler olarak tanımlanır. Yani belirli bir uzunluktan sonraki bölgelerde duyarlılık yoktur. Bu nedenle erkeklerde penis boyu dünya ortalamasında 13 cm olarak kabul edilmiştir.

Penis Büyütme Nasıl Yapılır?

Penis büyütme yöntemleri ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere iki farklı şekilde uygulanır. Her iki yöntem de penisin büyümesine yardımcı olur ve ortalama 2 - 3 cm arasında gözle görülür bir büyüme sağlamak mümkündür.

Penis büyütme tekniklerinde istenen sonuçlara ulaşmak için dikkat edilmesi gereken öncelikle uygulanan tekniğin eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesi olmaktadır. Alanında uzman doktorlardan bu konuda yardım almak ve başarılı sonuçlar elde etmek için doktor tarafından sunulan tavsiyeleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmek önemli bir konumda yer alır. Penis büyütme yöntemleri ise aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • Penis büyütme ameliyatı
  • Vakum pompa uygulaması
  • Silikon ameliyatı ile penis büyütme
  • Krem ve hap kullanarak penis büyütme
  • Gerici aletler ile penis büyütme
  • Şok dalga ve P-Shot tedavisi
  • Egzersiz yöntemleri ile penis büyütme

İdeal penis boyutu her ne kadar 13 cm olarak görülse de bazı erkekler kendi penis boylarının ve kalınlığının yeterli olmadığını düşünebilir. İşte böyle bir durumda ise devreye yukarıda yer alan penis büyütme yöntemleri girer.

Penis boylarının daha uzun olmasını ve bunun yanında kalın olmasını isteyen erkekler, cinsel ilişkide daha verimli ve aynı zamanda özgüven açısından yeterli konumda olabilmek için bu yöntemlerden birini tercih eder. Her uygulama kendi içerisinde farklı aşamalara sahiptir ve bazı yöntemlerde kişinin daha fazla çaba göstermesi gerekir.

Ancak en hızlı ve etkili sonuçların ortaya konduğu yöntemler arasında ameliyatlı penis büyütme uygulamaları yer alır. Tabi son zamanlarda teknolojini de gelişmesi ile otaya çıkan bazı uygulamalar, ameliyatlı penis büyütme yöntemlerindeki gibi etkili ve başarılı sonuçlar meydana getirmektedir. Bunlardan ön plana çıkan uygulamaların başında ise P-Shot penis büyütme tekniği gelir.

Erkeklerin en çok merak ettiği konuların başında gelir. normalde erkeklerde penis boyu 9 cm ile 16 cm arasında değişiklik gösterir ve dünya ortalaması ise 13 cm olarak karşımıza çıkar

Erkeklerde Penis Boyu Özgüveni Etkiler Mi?

Günümüzde pek çok erkek yeterli penis boyuna ve kalınlığına sahip olmadığını düşünür. Bu nedenle penisini uzatmak ve cinsel ilişki sırasında daha etkili olmak adına çeşitli yöntemlere başvurur. Hatta kendi yöntemleri ilke penis büyütme tekniklerini denemeye başlar ve istediği sonuçları alamadığında ise uzmanlardan yardım alır.

Erkeklerin penis boylarını ve kalınlıklarını yetersiz görmesi aynı zamanda özgüven açısından birtakım sorunlar ortaya çıkmasına neden olur. Cinsel ilişkide partnerini yeteri kadar mutlu edemediğini düşünür ve bunun yanında çoğu zaman cinsel ilişki yaşamaktan çekinir. Penis büyütme yöntemlerine başvurulmasının en önemli nedenleri arasında genelde penis kısalığına ve inceliğine bağlı özgüven eksikliği yer alır.