Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları

Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları

Toplumunda yaşayan erkekler tarafından penis en önemli  organ olarak bilinir. Sadece erkeklerin özelinde değil aynı zamanda birçok kadında, erkeğin penis boyunun uzun olması o kişiyi daha erkeksi yaptığını düşünürler. Her erkek penis boyunun daha iri ve güçlü bir penise sahip olmak ister. Hem bayanların arzularına çare olabilmek hem de kendilerini iyi hissetmek için penis büyütme yollarını ararlar. Penis boyu uzatma teknikleri arasında ilk akla gelen yöntem penis büyütme ameliyatları, erkeklerinin bu sorununa yanıt olabilecek en etkili çözümdür.

 

Penis Büyütme Ameliyatları

Ülkemizde erkeklerin bir çoğunluğu tarafından tercih edilen penis estetiği ameliyatı, 2-3 santim arasında penisi uzatan cerrahi bir operasyondur. Sadece penis boyunu uzatmak için değil aynı zamanda da penis boynundaki eğrilikleri, şekil bozukluklarını ve cinsel işlev bozukluklarını düzeltmek içinde penis ameliyatları uygulanmaktadır. Zamanında yapılan hatalı sünnet kesimleri sonucunda penis derisinden fazla alınması ilerleyen zamanlarda kısa bir penise sahip olmanıza neden olur. Kilolu insanlarda penis gömülü bir şekilde olabilmektedir. Bu sorunu ortadan kaldırmak için o bölgeden alınan yağlar alınarak penis boyunun görünümünü arttırılır.

Penis Büyütme Operasyonları Riskli Mi?

Penis büyütme ameliyatları riskleri gerçekleşen her ameliyatta olduğu gibi bu operasyonlarda da küçük bir oranda risk bulunmaktadır. Bu riskler arasında kanama ve enfeksiyon kapma sorunları bulunur. Ameliyat esnasında kesik için açılan bölgede iz kalır. Cinsel organı büyütmek için uygulanan bu cerrahi operasyon, Türkiye’de yaklaşık olarak 20 yıldır kullanılmaktadır. Devlet hastanelerinde yapılmayan bu operasyon özel hastaneler de yapılmaktadır. Sadece uzmanlar tarafından uygulanan penis büyütme ameliyatlarının hangi ücret karşılığında yapıldığı tam olarak bilinmemektedir.

Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

 

İlk olarak cerrahi işlemi uygulayacak olan doktor kendi fiyatını belirler ve bunu hastaneye iletir. Daha farkı kalitelerde hastane seçenekleri hastaya sunulur. Hasta ise, kendi istediği hastaneyi tercih eder ve Ameliyatı burada gerçekleştirilir. Hastane kalitesi penis büyütme ameliyatları fiyatlarını belirler. Uygulanacak olan penis büyütme ameliyatı tekniği de fiyatları doğrudan etkileyebilmektedir. Türkiye de penis büyütme ameliyatları yakan hastanelerin  sayısı bir hayli azdır. Bunun sebebi ise penis Ameliyatı uygulayan hekimlerin sayısının az olmasıdır. Ameliyatın gerçekleşeceği ortamın sağlanması hayli bir masraflı olduğu için bu uygulamaları yapan hastanelerin de sayısı oldukça azdır. Ama Türkiye’de bu operasyonları gerçekleştirilen birçok hastane bulunarak hizmet vermektedir. En önemli konulardan biri de penis büyütme ameliyatları yapan hastanelerin son derece de güvenilir ve kaliteli hizmet vermesi gerekmektedir.

 

Toplumunda yaşayan erkekler tarafından penis en önemli organ olarak bilinir. Sadece erkeklerin özelinde değil aynı zamanda birçok kadında, erkeğin penis boyunun uzun olması o kişiyi daha erkeksi yaptığını düşünürler.