Penis Büyütme Ameliyatı

Penis Büyütme Ameliyatı

Birçok erkeğin sıkıntı duyduğu penis boyları sebebiyle penis büyütme ameliyatı tercih ediliyor. Estetik cerrahlar tarafından yapılan bu ameliyatlar sayesinde kolaylıkla sonuç alınabiliyor. Çok ciddi bir çözüm yolu olarak karşımıza çıkıyor. Tabii bu konuda gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çok büyük bir talep var. Gerek uzatma gerekse kalınlaştırma konusunda bu yazımızda sizlere daha detaylı bir şekilde bilgi vermeye çalışacağız. En azından nasıl bir işlem yapılıyor ve hastalar bu konuda nasıl bir sonuç alabiliyorlar bu konuda hızlı bir şekilde sonuç sunmaya gayret göstereceğiz. Özellikle son yıllarda yapılan araştırmaya göre Almanya'da çok ciddi anlamda tercih edilen bir ameliyat olarak karşımıza çıkıyor.
Penis Büyütme

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Fayda Sağlar?

Genel anlamda erkeklerin arasında %35'i kendi penislerinden memnun değildir. Penis büyütme ameliyatı bu konuda sizlerin daha büyük ve daha kalın bir penise sahip olmanızı sağlamaktadır. Tabii ki bu çalışmaların bilimsel olarak gerçekleştirilmesi büyük bir önem arz etmektedir. bazen evli ve bir veya iki çocuğu olan erkekler dahi bu ameliyata başvurabilmektedir. Ağırlıklı olarak 40 yaş üzerindeki hastaların yoğunluğu karşımıza çıkmaktadır. Sadece dikkat edilmesi gereken operasyon sonrasındaki cinsel perhiz dönemidir. Bu perhizin önemine dikkat edilirse hiçbir şekilde sıkıntı kalmadan sonuç alınabilmektedir.

Penis Büyütme Ameliyatı Ne Kadar Sürmektedir?

Penis büyütme ameliyatı birkaç saat içerisinde sonuç almanızı sağlar. Çok rahat bir şekilde ameliyat olurlar. Herhangi bir olmazsa ve böylece sonuç alınmaktadır. Çok kısa dikişler kullanıldığı için birkaç saat sonra dahi taburcu olmayabilir. Ancak ağırlıklı olarak tercih edilen bir gün hastanın kontrol altında tutulmasıdır. Uzatma işlemini penisin üstünde bulunan asıcı bağın serbest kalması ile ortaya çıkmaktadır. Bu dünya çapında yüzde seksen olarak kabul edilmektedir. Bu şekilde serbest bırakıldıktan sonra penis kendiliğinden büyüyecektir. Kalınlaştırma işleminde de vücuttan alınan yağ dokusunun penis çevresinde enjekte edilmesi işlemi yapılır. Farklı enjeksiyon yöntemleri de bulunmaktadır. Ancak bu enjeksiyon yönteminin seçilmesi insanın kendi vücudunda bulunan yağa karşı olumsuz tepki vermemesinden kaynaklanır. Çok rahat bir şekilde sonuç alarak işlemler gerçekleştirilebilir. Bu tip operasyonlar için Op.Dr. Cem Özlük ile görüşülebilir. Bu konuda daha detaylı bilgiler için Penis Büyütme linkine tıklayarak kendi sayfasına gidebilirsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir