Penis Büyütme Egzersizleri Nasıl Yapılır

Penis Büyütme Egzersizleri Nasıl Yapılır

Penis büyütme egzersizleri nasıl yapılır? sorusuna cevap arayacağımız bu yazımızda sizler de kendi imkanlarınız ile penis boyu büyütme konusunda neler yapabileceğinizi daha yakından görebilirsiniz. Evde kendi imkanlarınız ile yapabileceğiniz bu egzersizler ile penis boyunda birtakım değişiklikler meydana getirebilir ve belirgin bir oranda uzamasını sağlayabilirsiniz.

Egzersiz yöntemleri, nasıl kollarda ya da bacaklarda kasların gelişmesini sağlıyorsa aynı sonuçları penis üzerinde de meydana getirir. Bu yüzden düzenli ve istikrarlı bir şekilde egzersiz uygulamaları yaparak peniste gözle görülür bir fark meydana getirmek mümkün olur.

Penis Büyütme Egzersizleri Nelerdir?

Penis büyütme egzersizleri yapılırken ilk olarak dikkat edilmesi gereken konu nefes alıp vermedir. Öncelikle derin bir nefes alınır ve bu sırada penisin baş kısmı tutulur ve nefesin verildiği sırada penis baş kısmından çekilir. Çekme işlemi nefes verme süresi bitinceye ve acı hissedinceye kadar devam eder. Bu uygulama her gün iki defa yapılır ve her seans 20 dakika kadar sürer. Ortalama 5 - 6 ay sonra peniste belirgin bir büyümenin ortaya çıkması mümkündür. Bunun dışında diğer penis büyütme egzersizleri ise aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • Elle yukarı penis büyütme egzersizi
  • Elle sağa penis büyütme egzersizi
  • Elle sola doğru penis büyütme egzersizi
  • Elle aşağı doğru penis büyütme egzersizi
  • Ereksiyon halinde sık bırak egzersizi

Ereksiyon halinde yapılan egzersizler de en az diğer uygulamalar kadar etkili bir yöntemdir. Penis boyunun uzamasına yardımcı olan bu uygulama aynı zamanda penisin kalınlaşmasına da olanak sağlar. Ayrıca yukarıda yer alan diğer yöntemler de yine penisin uzamasında etkili uygulamalar olarak ön plana çıkar.

İstenen sonuçlar elde etmek için her gün düzenli olarak egzersizleri yapmak yeterli olacaktır. Ancak egzersizler sırasında nefes alıp vermeye dikkat etmek ve nefes kontrolü sağlamak önemli bir konumda yer alır. Bu nedenle dikkat etmekte fayda vardır.

Penis büyütme egzersizleri nasıl yapılır? sorusuna cevap arayacağımız bu yazımızda sizler de kendi imkanlarınız ile penis boyu büyütme konusunda neler yapabileceğinizi daha yakından görebilirsiniz.

Penis Büyütme Egzersizleri İşe Yarar Mı?

Her şeyden önce penis büyütme egzersizleri kan dolaşımının hızlanmasına olanak sağlar. Bununla birlikte kan akışının hızlanması da penis boyunun uzamasına etki eder ve penis boyundan memnun olmayan kişiler için etkili sonuçlar ortaya çıkarır.

Egzersizler ile etkili ve başarılı sonuçlar elde etmenin altın kuralı düzenli ve istikrarlı bir şekilde uygulama yapmaktır. Her gün belirtilen zaman aralıklarında ara vermeden yapılan egzersizler en geç 6 ay sonrasında etkilerini açık bir şekilde ortaya koyar ve penis yapısında gözle görülür bir değişiklik meydana gelir.

Penis Büyütme Egzersizleri Doğal Bir Yöntem Midir?

Penis büyütme uygulamaları sırasında herhangi bir ilaç ya da ek takviye kullanılmaması yapılan işlemlerin doğal olduğunu gösterir. Yani egzersiz ile penis büyütmek tamamen doğaldır ve erkekler açısından herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Egzersizler ile yapılan işlem penisin yapısında bulunan kasların geliştirilmesi ve bu şekilde penis formunun değiştirilmesine dayanır. Kaslarda gelişme meydana geldikçe penis hem uzar hem de kalınlaşır. Tabi egzersizlerin yanı sıra bitkisel gıdalardan destek almak ve gelişimi hızlandırmak da yine kişinin kendisine bağlı bir durumdur. Ek takviyeler ile süreç daha hızlı bir hale getirilebilir.

2 Responses

  1. Cem beye teşekkür ederim gözü kapalı gidebilirsini

  2. Op. Dr. Cem Özlük beyefendi Özgüven konusunda eksikliği olanların bu durumu telafi etmeleri için büyük şans ve ayrıca işini titizlikle yapan bir uzman eşim de bende şimdi daha mutluyuz

Comments are closed.