Penis Büyütme Yöntemleri Hakkında Yanlış Bilinenler

Penis Büyütme Yöntemleri Hakkında Yanlış Bilinenler

Penis büyütme yöntemleri hakkında yanlış bilinenler arasında birçok farklı olgunun yer aldığını söylemek mümkündür. Özellikle halk arasında çeşitli yöntemler ile penis boyunun uzayabileceği ve bunun yanında daha kalın bir penise sahip olmanın mümkün olabileceği ifade edilmektedir.

Ancak yanlış bilinen pek çok şey erkeklerin ümit beslemelerine ve aynı zamanda zamanlarını boşa harcamalarına neden olmaktadır. Bu yüzden penis büyütme yöntemlerini denemeden ya da uygulamaya başlamadan önce etkilerinin araştırılması ve doğruluğunun kanıtlanmış olması gerekir.

Penis Büyütme Yöntemleri İçin Yanlış Bilinenler Nelerdir?

Penis büyütme yöntemleri hakkında yanlış bilinenler konusunda öncelikle şunu söylemek gerekir ki; neredeyse herkes tarafından bilinen ve pek çok erkek tarafından en basit yol olarak görülen egzersiz uygulaması ile penis boyunu büyütmek ve penisi daha kalın bir forma sokmak mümkün değildir. Bu uygulama genelde boşa zaman harcamaktan ve aynı zaman umutsuz bir yolculuğa çıkaktan başka bir işe yaramaz. Penis büyütme konusunda diğer yanlış bilinenler ise şu şekildedir;

  • Birtakım ek takviyeler ile penis boyu büyütmek imkânsızdır.
  • Ginseng ve gergedan boynuzu gibi benzer bitkisel gıdalar da aynı şekilde penis boyuna etki etmez.
  • Krem ve hap gibi uygulamalar penis boyunda herhangi bir etki meydana getirmez.
  • Cerrahi yöntemleri dışında penis boyunu büyütmek ve aynı zaman da kalınlaşmasını sağlamak mümkün olmayan seçenekler arasında gösterilebilir.
  • Her penis uygulanan yönteme göre belirli santimetrelerde uzar. Bu nedenle oldukça küçük boyutlu bir penisin devasa bir hale gelmesi de yine mümkün olmayan sonuçlar arasında gösterilebilir.
  • Penis kalınlaştırma işlemlerinin ömrü boyu kalıcı etki bırakmadığını ve ortalama 6 – 7 yıl içerisinde penisin eski boyutuna geri döndüğünü söylemek mümkündür.
  • Penis büyütme konusunda 7 – 10 cm gibi hayal ürünü değişimlerin meydana gelmesi de aynı şekilde erkeklere sadece umut veren bir yalan olarak görülür.
Penis büyütme yöntemleri hakkında yanlış bilinenler arasında birçok farklı olgunun yer aldığını söylemek mümkündür.

 

Penis Büyütme Yöntemleri Hakkında Gerçekler

Penis büyütmenin en etkili yolu her zaman için cerrahi uygulamalar olarak görülür. Ancak cerrahi olarak yapılan uygulamaların da bir ömrü olduğunu unutmamak gerekir. Bu konuda penis kalınlaştırma uygulamaları örnek verilebilir.

Penise enjekte edilen yağ penis bünyesinde en fazla 6 - 7 yıl kadar kalabilmektedir. Bu sürenin sonrasında penis tekrar eski formuna geri gelir ve incelmeye başlar. Yani penis büyütmek için cerrahi uygulamaların etkin olduğu kadar belirli bir süreleri de olduğunu söylemek doğru olur.

Aynı zamanda penis kalınlaştırma işlemlerinde enjekte edilen yağ oranının da doğru bir şekilde ayarlanması önemlidir. Eğer doğru oranda bir ayarlama yapılmaz ise ereksiyon sırasında çeşitli problemler yaşanabilir.

Yapılan ameliyatlar ile büyütülen penisler, genelde penis yapısına ve boyuna göre farklı uzunluklara sahip olur. Yani uzama her zaman pensini yapısına göre değişiklik gösterir. Örneğin 7 cm olan bir penisin 6 - 7 cm kadar daha uzaması mümkün olmaz.

Cerrahi uygulamalar ile penisin boyu en fazla 10 - 11 cm seviyelerine kadar getirilebilir. Genel anlamda küçük boyutlu bir penis boyunun iki katına çıkarılması ya da daha uzun bir hale getirilmesi uygulana hiçbir yöntemle mümkün olmaz.