Penis Büyütme

penis büyütme nedir?
Penis Büyütme

Penis Büyütme

Erkekler için en önemli sorunlardan birisi olan penis boyu, işlevselliği ve kalınlığı hakkında ihtiyaç duyduğunuz penis büyüme ameliyatlarını sizlere sunuyoruz.

Erekte olmamış bir penisin boyu ortalama olarak 5 – 6 cm civarı olmaktadır. Erkek erekte olduğu zaman penis boyu enine ve boyuna büyümekte ve hacim kazanarak uzamaktadır. Genel olarak penis boyu ne kadar olmalı sorusunun cevabı ortalama 12 cm ve üzeri penis boyudur. 12 cm’in altındaki penisler kısa kabul edilmekte ve penis kalınlığının normalden ince olması erkeklerde bu durum nedeniyle stres yaratmaktadır. Bu konuda hastalarımızın penisleri ile barışmalarını ve penislerini büyütmelerini, işlev bozukluklarını ortadan kaldırmalarını ve penislerinin kalınlaşmalarını sağlayan penis boyu uzatma operasyonları sunuyoruz.

TV 8 Kanalında Yayınlanan Ropörtajımız ”Erkek ve Kadın Genital Bölge Estetiği ile Cinsel Sorunlar”

Erkeklerin Penis Bölgesiyle İlgili Olarak Yaşayabileceği Sorunlar

Erkeklerin penis bölgesiyle ilgili yaşadığı sorunlar aşağıdaki gibidir:

  • Penisin uzunluğu normalden kısaysa
  • Penisin ince olması ve kalınlığının normalden az olması
  • Sünnet hatalarına bağlı olarak ortaya çıkan şekil bozuklukları
  • Penis eğriliği ve penis doğrultusunun değişik yönlerde kıvrık olması
  • Gömülü penis sorunları

penis büyütme nasıl yapılır?

Penis Boyu Uzatma Ameliyatları

Penis uzatma ameliyatları pek çok yöntem ile gerçekleştirilebilen ameliyatlardır. Sizlere kendi uyguladığım, önerdiğim ve önermediğim penis boyu uzatma ameliyatlarını paylaşacağım:

  1. Penis İle Testis Arasındaki Mesafeyi Arttırma

Sizlere sunduğum penis büyütme yöntemleri penis ile testisler arasındaki mesafeyi arttıran ve böylelikle penisin taban kısmındaki görülmeyen ancak normalde var olan alan ile penisi uzatılmasını sağlamaktadır. Bu uzama penis hem sönük hem de ereksiyon halindeyken belli olan bir uzamadır. Aynı zamanda bu uzama yöntemi ile penisinizde herhangi bir duyu, ereksiyon, his ya da haz kaybı yaşanmadan penis uzaması sağlanmaktadır.

  1. Penis Asıcı Tutucu Bağların Kesilmesi

Penis büyütme ameliyatları arasında en çok tercih edilen ve başarılı olan, penis kökü ile pubis kemiği arasındaki deri altıyla, kemik arasında bulunan penis asıcı tutucu bağların kesilerek, penisin vücut içinde kalan bir kısmının dışarı çıkarılması ile gerçekleştirilmektedir. Bu ameliyat yöntemi ile penis boyunu normal konumda arttırır. Bu uygulama penis büyütme teknikleri arasında hastaların en çok tercih ettiği bir yöntemdir.

  1. Hatalı Sünnet İçin Penis Uzatma Ameliyatı

Penis derisinin fazla çıkartılmasına neden olan hatalı sünnet nedeniyle penis derisinde kısalmalar meydana gelmişse bu durumda deri grefti ya da Z plasti ya da V-Y ilerletme yöntemleri ile penis derisi boyutlarını arttıran bir tedavi yöntemi sunuyorum.

  1. Gömülü Penis Uzatma

Kilolu insanlarda gömülü penis durumu ile karşılaşılabilir. Bu durumda penis büyütmek için ne yapılmalı diye merak ediyorsanız gömülü penis ameliyatı ile bölgedeki yağ alınımını sağlıyor penisin boyunda ve görünürlüğünde artma ve penis boyunda uzama sağlıyorum.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatları

Sizlere sunduğum penis kalınlaştırma ameliyatları için başarılı sonuç veren yağ enjeksiyonu yöntemini kullanıyorum. Vücudun başka bir alanından alan yağların özel işlemlerden geçirilerek başka bir alana aktarımını sağlayan yağ enjeksiyonu işlemi aktarılan yağların operasyonun üzerinden 6 ay geçmek ile birlikte yaklaşık olarak %40’ı kalıcı olarak kalmaktadır. Operasyonun üzerinden 6 ay geçmekle birlikte enjekte edilen yağ dokusu kalıcı olmakta ve bu dönemden sonra değişikliğe uğramamaktadır. Bu nedenle operasyonlarımda ihtiyaçtan daha fazla yağ enjekte etmekte ve böylelikle operasyonun üzerinden 6 ay geçmekle birlikte kalan enjekte edilen yağ dokusu hastam için yeterli olmaktadır. Yağ dokusunu alırken liposuction tekniği ile yağ dokusunu almaktayım. Aynı zamanda yağ alınan yerde hiçbir iz kalmamasını sağlamaktayım.

Penis Büyütme Anestezi

Penis büyütmenin yolları arasında yer alan cerrahi müdahalede genel olarak sedasyon anestezi tekniği ile genel anestezi olmadan ve operasyon sırasında hiçbir şey hissetmeden 1,5 saat sonra hastalarımız ameliyat olarak evine gidebilmektedir.

Penis Büyüme Ameliyatı Randevu

Sizinle paylaştığımız iletişim numaralarından bizimle penis nasıl büyütülür ameliyat yöntemleri ile ilgili merak ettiklerinizi sormak ve randevu almak için iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa süre içinde randevu tarihi verecek ve sorunlarınızı dinleyerek sorununuza uygun bir çözüm yolu bulmanız konusunda size yardımcı olacak cerrahi tedavi yöntemleri ve diğer tedavi yöntemleri hakkında bilgi vereceğiz.

penis büyütme ameliyatı fiyatları nelerdir?

Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları

Sizlere sunduğumuz penis büyütme ameliyatı fiyatları genel olarak giderilecek soruna, kullanılacak ameliyat tekniğine bağlı olarak değişen ameliyatlardan oluşmaktadır. Pek çok hastam doğal yollarla penis büyütme yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir ancak penisin büyütülmesi ancak size sunduğum tedavi yöntemleri ile gerçekleştirilebilmektedir. Randevu alarak bizimle iletişime geçtiğinizde en kısa sürede muayenenizi gerçekleştiriyor ve sorunlarınızı dinleyerek sizin durumunuza ve isteklerinize uygun bir tedavi yöntemi belirliyorum. Böylelikle tedavi süreci ve kullanılacak malzeme ve ameliyat yöntemlerine bağlı olarak sizlere penis büyütme ameliyat fiyatları hakkında net bir bilgi verebiliyorum. Fiyatlar konusunda size net bilgi vermem ancak muayene sonrasında olabileceği için merkezime gelerek muayene olmanızda ve net bir fiyat bilgisine kavuşmanızda fayda vardır.

Önerdiğimiz içeriğe göz atın => Uzmanından Penis Büyütme Ameliyatı hakkında tüm bilinmeyenler!

Tedavi Ettiğimiz Hastalarımızdan Mektuplar

Bize Ulaşın