Penis Büyütme Nasıl Yapılır? İdeal Penis Boyu Ne Olmalı?

Penis Büyütme
Penis Büyütme

Penis Büyütme

Erkekler için en önemli sorunlardan birisi olan penis boyu, işlevselliği ve kalınlığı hakkında ihtiyaç duyduğunuz penis büyüme ameliyatlarını sizlere sunuyoruz.

Erekte olmamış bir penisin boyu ortalama olarak 5 – 6 cm civarı olmaktadır. Erkek erekte olduğu zaman penis boyu enine ve boyuna büyümekte ve hacim kazanarak uzamaktadır. Genel olarak penis boyu ne kadar olmalı sorusunun cevabı ortalama 12 cm ve üzeri penis boyudur. 12 cm’in altındaki penisler kısa kabul edilmekte ve penis kalınlığının normalden ince olması erkeklerde bu durum nedeniyle stres yaratmaktadır. Bu konuda hastalarımızın penisleri ile barışmalarını ve penislerini büyütmelerini, işlev bozukluklarını ortadan kaldırmalarını ve penislerinin kalınlaşmalarını sağlayan penis boyu uzatma operasyonları sunuyoruz.

TV 8 Kanalında Yayınlanan Ropörtajımız ”Erkek ve Kadın Genital Bölge Estetiği ile Cinsel Sorunlar”

Erkeklerin Penis Bölgesiyle İlgili Olarak Yaşayabileceği Sorunlar

Erkeklerin penis bölgesiyle ilgili yaşadığı sorunlar aşağıdaki gibidir:

  • Penisin uzunluğu normalden kısaysa
  • Penisin ince olması ve kalınlığının normalden az olması
  • Sünnet hatalarına bağlı olarak ortaya çıkan şekil bozuklukları
  • Penis eğriliği ve penis doğrultusunun değişik yönlerde kıvrık olması
  • Gömülü penis sorunları
Penis Büyütme
Penis Büyütme

Penis Boyu Uzatma Ameliyatları

Penis uzatma ameliyatları pek çok yöntem ile gerçekleştirilebilen ameliyatlardır. Sizlere kendi uyguladığım, önerdiğim ve önermediğim penis boyu uzatma ameliyatlarını paylaşacağım:

  1. Penis İle Testis Arasındaki Mesafeyi Arttırma

Sizlere sunduğum penis büyütme yöntemleri penis ile testisler arasındaki mesafeyi arttıran ve böylelikle penisin taban kısmındaki görülmeyen ancak normalde var olan alan ile penisi uzatılmasını sağlamaktadır. Bu uzama penis hem sönük hem de ereksiyon halindeyken belli olan bir uzamadır. Aynı zamanda bu uzama yöntemi ile penisinizde herhangi bir duyu, ereksiyon, his ya da haz kaybı yaşanmadan penis uzaması sağlanmaktadır.

  1. Penis Asıcı Tutucu Bağların Kesilmesi

Penis büyütme ameliyatları arasında en çok tercih edilen ve başarılı olan, penis kökü ile pubis kemiği arasındaki deri altıyla, kemik arasında bulunan penis asıcı tutucu bağların kesilerek, penisin vücut içinde kalan bir kısmının dışarı çıkarılması ile gerçekleştirilmektedir. Bu ameliyat yöntemi ile penis boyunu normal konumda arttırır. Bu uygulama penis büyütme teknikleri arasında hastaların en çok tercih ettiği bir yöntemdir.

  1. Hatalı Sünnet İçin Penis Uzatma Ameliyatı

Penis derisinin fazla çıkartılmasına neden olan hatalı sünnet nedeniyle penis derisinde kısalmalar meydana gelmişse bu durumda deri grefti ya da Z plasti ya da V-Y ilerletme yöntemleri ile penis derisi boyutlarını arttıran bir tedavi yöntemi sunuyorum.

  1. Gömülü Penis Uzatma

Kilolu insanlarda gömülü penis durumu ile karşılaşılabilir. Bu durumda penis büyütmek için ne yapılmalı diye merak ediyorsanız gömülü penis ameliyatı ile bölgedeki yağ alınımını sağlıyor penisin boyunda ve görünürlüğünde artma ve penis boyunda uzama sağlıyorum.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatları

Sizlere sunduğum penis kalınlaştırma ameliyatları için başarılı sonuç veren yağ enjeksiyonu yöntemini kullanıyorum. Vücudun başka bir alanından alan yağların özel işlemlerden geçirilerek başka bir alana aktarımını sağlayan yağ enjeksiyonu işlemi aktarılan yağların operasyonun üzerinden 6 ay geçmek ile birlikte yaklaşık olarak %40’ı kalıcı olarak kalmaktadır. Operasyonun üzerinden 6 ay geçmekle birlikte enjekte edilen yağ dokusu kalıcı olmakta ve bu dönemden sonra değişikliğe uğramamaktadır. Bu nedenle operasyonlarımda ihtiyaçtan daha fazla yağ enjekte etmekte ve böylelikle operasyonun üzerinden 6 ay geçmekle birlikte kalan enjekte edilen yağ dokusu hastam için yeterli olmaktadır. Yağ dokusunu alırken liposuction tekniği ile yağ dokusunu almaktayım. Aynı zamanda yağ alınan yerde hiçbir iz kalmamasını sağlamaktayım.

Penis Büyütme Anestezi

Penis büyütmenin yolları arasında yer alan cerrahi müdahalede genel olarak sedasyon anestezi tekniği ile genel anestezi olmadan ve operasyon sırasında hiçbir şey hissetmeden 1,5 saat sonra hastalarımız ameliyat olarak evine gidebilmektedir.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrasında Ne Yapmalı?

Penis büyütme ameliyatından sonra günlük hayatınıza devam edebilir ve ameliyat türüne bağlı olarak hiçbir ameliyat izi olmayacağı gibi bir dikiş hattı da olabilir. Genel olarak penis büyütme teknikleriarasında uzatma ameliyatında testis ve penis arasında bir dikiş hattı yer alırken; kalınlaştırma ameliyatında herhangi bir iz kalmadan ameliyat olabilmenizi sağlamaktayım.

Ameliyat sonrasında yağların alındığı bölgelerde ağrı olacaktır bunun dışında penis üzerinde erken dönem ağrılar oluşmayacaktır. Penis üzerindeki şişlik yaklaşık 15 gün içerisinde en şişkin ve en gergin hale gelecek ve daha sonra bu şişkinlik ve gerginlik ortadan kaybolacaktır. Operasyonun üzerinden bir ay geçmek ile penis normal hale dönecektir. Hastaların penislerinin gergin ve şişkin olduğu bu bir aylık süre boyunca cinsel ilişkiden uzak durmanız sizin yararınıza olacaktır. Böylelikle penisinizin ameliyat sonrası zarar görmesini önleyebilirsiniz.

Penis Uzatma Ameliyatı Sonrası Penis Kaç cm Uzamaktadır?

Penis uzatma ameliyatları ile ne kadar uzama sağlandığını merak ediyorsanız ameliyat ile en fazla 2 cm ya da 3 cm kadar uzama sağlanmaktadır. Ancak penis kalınlaştırma ameliyatı ile birlikte uzama ameliyatı yapılırsa bu durumda yapılan değişiklik penisin hem boy hem de kalınlık bakımından daha büyük ve iri görünmesini sağlayacak ve böylelikle istediğiniz penis görünümüne kavuşmanız mümkün olacaktır.

Penis Büyütme Ameliyatı Sırasında His Kaybı Olur Mu?

Penis büyütme ameliyatı sırasında tercih edilen ameliyat yöntemine bağlı olarak penisin stabilize olmasında ve his durumunda sorunlar yaşanmaktadır. Ancak sizlere uyguladığım penis buyutmeameliyatı his kaybıyaşatmadan penisinizin büyümesini, uzamasını ve kalınlaşmasını sağlayan bir ameliyattır. Ameliyatın ardından gerekli süre geçtikten sonra cinsel ilişkiye girdiğinizde erekte olmada ya da ilişki sırasında haz alma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamanız mümkün olmayacaktır.

Penis Büyütme Ameliyatları Erken Boşalmayı Önler Mi?

Penis büyütme ameliyatları penisin görünüm bakımından farklı bir görünüşe sahip olmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla penis başına geçici bir dolgu uygulaması yapılmadığı sürece erken boşalmayı önlemek mümkün olmayacaktır. Eğer erken boşalma sorunundan şikaetçiyseniz size sunduğum erken boşalma önleyici tedavi ve ameliyat yöntemleri ile erken boşalma sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Bunun için penis ucuna uyguladığımız geçici dolgu erken boşalma sorununu önleyici özellik göstermektedir.

Penis Büyüme Ameliyatı Randevu

Sizinle paylaştığımız iletişim numaralarından bizimle penis nasıl büyütülür ameliyat yöntemleri ile ilgili merak ettiklerinizi sormak ve randevu almak için iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa süre içinde randevu tarihi verecek ve sorunlarınızı dinleyerek sorununuza uygun bir çözüm yolu bulmanız konusunda size yardımcı olacak cerrahi tedavi yöntemleri ve diğer tedavi yöntemleri hakkında bilgi vereceğiz.

penisbuyutme

Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları

Sizlere sunduğumuz penis büyütme ameliyatı fiyatları genel olarak giderilecek soruna, kullanılacak ameliyat tekniğine bağlı olarak değişen ameliyatlardan oluşmaktadır. Pek çok hastam doğal yollarla penis büyütme yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir ancak penisin büyütülmesi ancak size sunduğum tedavi yöntemleri ile gerçekleştirilebilmektedir. Randevu alarak bizimle iletişime geçtiğinizde en kısa sürede muayenenizi gerçekleştiriyor ve sorunlarınızı dinleyerek sizin durumunuza ve isteklerinize uygun bir tedavi yöntemi belirliyorum. Böylelikle tedavi süreci ve kullanılacak malzeme ve ameliyat yöntemlerine bağlı olarak sizlere penis büyütme ameliyat fiyatları hakkında net bir bilgi verebiliyorum. Fiyatlar konusunda size net bilgi vermem ancak muayene sonrasında olabileceği için merkezime gelerek muayene olmanızda ve net bir fiyat bilgisine kavuşmanızda fayda vardır.

Önerdiğimiz içeriğe göz atın => Uzmanından Penis Büyütme Ameliyatı hakkında tüm bilinmeyenler!

Tedavi Ettiğimiz Hastalarımızdan Mektuplar

Bize Ulaşın