Penis Kalınlaştırma Yöntemleri ve Ameliyatı

penis kalınlaştırma nedir?

Penis Kalınlaştırma Yöntemleri

Erkeklerin cinsel organı olan penislerin boyları her erkekte farklılık gösterir. Genetik yapı ile ve gelişim ile yakından alakalı olan penis boy ve kalınlığı bazı durumlarda olması gereken standartların altında olabilir. Gayet doğal olan bu durum bazı durumlarda erkeklerde memnuniyetsizlik hissi yaratabilir. Birçok cerrahi müdahalenin uygulanabildiği penislerde her türlü boy uzatma ve kalınlaştırma operasyonları gerçekleştirilebilmektedir. Erkekler ihtiyaç duyduklarında gerekli araştırmaları yaparak uzman hekim eşliğinde penislerinde istedikleri her türlü değişikliği yaptırabilmektedir. Takıntılı erkekler tercih edecekleri farklı yöntemler ile de penislerinin göründüğünden daha kalın bir görünüme kavuşmalarını sağlayabilirler.

Penis estetiği genel adı altında incelediğimiz aşamalardan birisi de penis kalınlaştırma aşamasıdır. Penisin uzunluğu da kalınlığı da cinsel hayatınız ve özgüveniniz için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak dikkat çeker. Penis kalınlaştırma işlemi de penis büyütme işlemi kadar rağbet gören bir işlem olarak dikkat çekiyor. Penis kalınlaştırma işlemlerinde de büyütme işleminde olduğu gibi son derece ağrısız sızısız bir operasyon sizleri bekliyor. Korkacağınız en ufak bir detay dahi yok. Şimdi bu noktada sizlere bilgiler vermek istiyoruz.

TV 8 Kanalında Yayınlanan Ropörtajımız ''Erkek ve Kadın Genital Bölge Estetiği ile Cinsel Sorunlar''

Penis Kalınlaştırma Nedir?

Penis kalınlığı, cinsel ilişkiyi baz aldığımız zaman uzunluğa nazaran çok çok daha önem arz eden bir seçenektir. Çeşitli nedenlere bağlı olarak erkeklerde gelişimini tam anlamı ile tamamlayamamış penisler için uyguladığımız doğal bir kalınlaştırma yöntemidir. Penis kalınlaştırma işlemi, cerrahi bir operasyon değildir. Yani kalınlaştırma operasyonu için penise herhangi bir kesik atmayız.

Penis Kalınlaştırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Son derece basit bir operasyondur. İnsanlar kendi aralarında konuşurken dahi bu operasyona psikolojik açıdan ciddi anlamda uzak durmaktadırlar. Ancak bilinenin aksine çok basit bir operasyon olduğunu da net olarak söyleyebiliriz sanırım. Aşamaları anlatacak olursak;
1. İlk olarak penis bölgesine enjekte edeceğimiz yağ tabakalarını vücudunuzdan almamız gerekiyor. Penis kökü dediğimiz bölgelerden enjekte edeceğimiz yağı alıyoruz. Üstelik bunu liposuction yöntemi ile yapıyoruz.
2. Penis kökünden elde ettiğimiz yağları özel olarak üretilmiş olan bir enjektör yardımı ile kesik açmadan penise enjekte ediyoruz.
3. Bu operasyon, ortalama 1 ya da 1,5 saatlik bir zaman almaktadır. Yağ aktarımı işleminin ardından kalınlaştırma operasyonu noktalanmış olur.

Bitkisel Yöntemlerle Penis Kalınlaştırma

Penis kalınlaştırmanın birçok farklı yöntemi ve çaresi bulunmaktadır. Genelde en kısa çözüm cerrahi müdahaleler ile olsa da yine de bu operasyona sıcak bakmayan erkekler için birçok farklı tedavi yöntemi bulunmaktadır. Cinsel deneyimlerinde istedikleri mutluluğu elde etmek ve partnerlerini de mutlu etmek isteyen erkekler uygulayacakları basit bitkisel yöntemler ile penislerini kalınlaştırabilirler. Beslenme düzenine dikkat ederek ve spor, egzersiz yaparak penisin kalınlaşması adına çalışmalar yapılabilir. Sağlık açısından problem yaratmayan ince penisler vücut gelişimine bağlı olarak zamanla kalınlaşabilir.

Penis Kalınlaştırma Egzersizleri

Penisini kalınlaştırmak isteyen erkekler için birçok farklı egzersiz yönteminden bahsetmek mümkündür. Cerrahi müdahalenin gereksiz olduğunu düşünen erkekler evde peşinlerine uygulayacakları egzersizler ile kısa zamanda penislerinde gözle görülür bir kalınlaşma meydana getirebilirler.

  • Jelqing Egzersizi: Bu egzersiz peniste istenilen kalınlığı yakalama konusunda oldukça başarılıdır. Kan akışını hızlandırmanın hedeflendiği bu yöntemde rahat bir pozisyonda oturduktan sonra penisin ereksiyon olması sağlanır. Başparmak ve işaret parmağının yardımı ile penis başına basınç uygulanır. Kanın penisin başına toplanması sağlanmalıdır. Bu basıncın 5 – 10 saniye boyunca kontrol edilmesi hareketi 10 – 15 kez tekrarlanmalıdır.
  • Kegel Egzersizi: Penis kaslarını güçlendirerek kalınlaştırmayı mümkün hale getiren bu yöntemde kaslara fazla kan göndermek temel amaçtır. Bu amaçla peniste yer alan kasların mümkün olabildiğince kasılması ve tekrar serbest bırakılması gerekmektedir. Ereksiyon gerektirmeyen yöntem gün içinde olabildiğince fazla şekilde gerçekleştirilmelidir. Bu egzersizlerin yetersiz kaldığı durumlarda güven duyulan penis kalınlaştırma operasyonları tercih edilebilir.

Penis Kalınlaştırma İşlemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kalıcı penis kalınlaştırma olarak da niteleyebilecemiz bu operasyon ile alakalı bilmeniz gereken bazı önemli detayları aktarmak istiyoruz. Penis köklerinden aldığımız yağ tabakalarının %40 oranında bir kısmı 6 ay boyunca penis üzerinde kalıcı olarak kalacaktır. 6 ayın sonunda ise penis üzerinde kalan yağ oranı ömürlüktür. Yani kalıcı kalınlaşmayı sağlar. Operasyon sonrasında penis kalınlığında 1 – 1,5 CM oranında bir kalınlaşma olduğunu görebileceksiniz. Cerrahi bir operasyon olmaması nedeni ile günlük yaşantınıza hemen devam edebileceksiniz. Üstelik başarı oranı son derece yüksek bir operasyondur. En ufak bir ağrı, sızı hissetmezsiniz. Penis kalınlaştırma işleminin ardından sizlere 30 gün boyunca sadık kalarak uygulamanız gereken cinsel perhiz adını verdiğimiz önemli bir sürecin içerisine gireceksiniz. Bunlara uyduğunuz takdirde en ufak bir sorun yaşamayacaksınız.