Penis Kalınlaştırma Yöntemleri ve Ameliyatı

penis kalınlaştırma nedir?

Penis estetiği genel adı altında incelediğimiz aşamalardan birisi de penis kalınlaştırma aşamasıdır. Penisin uzunluğu da kalınlığı da cinsel hayatınız ve özgüveniniz için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak dikkat çeker. Penis kalınlaştırma işlemi de penis büyütme işlemi kadar rağbet gören bir işlem olarak dikkat çekiyor. Penis kalınlaştırma işlemlerinde de büyütme işleminde olduğu gibi son derece ağrısız sızısız bir operasyon sizleri bekliyor. Korkacağınız en ufak bir detay dahi yok. Şimdi bu noktada sizlere bilgiler vermek istiyoruz.

TV 8 Kanalında Yayınlanan Ropörtajımız ''Erkek ve Kadın Genital Bölge Estetiği ile Cinsel Sorunlar''

Penis Kalınlaştırma Nedir?

Penis kalınlığı, cinsel ilişkiyi baz aldığımız zaman uzunluğa nazaran çok çok daha önem arz eden bir seçenektir. Çeşitli nedenlere bağlı olarak erkeklerde gelişimini tam anlamı ile tamamlayamamış penisler için uyguladığımız doğal bir kalınlaştırma yöntemidir. Penis kalınlaştırma işlemi, cerrahi bir operasyon değildir. Yani kalınlaştırma operasyonu için penise herhangi bir kesik atmayız.

Penis Kalınlaştırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Son derece basit bir operasyondur. İnsanlar kendi aralarında konuşurken dahi bu operasyona psikolojik açıdan ciddi anlamda uzak durmaktadırlar. Ancak bilinenin aksine çok basit bir operasyon olduğunu da net olarak söyleyebiliriz sanırım. Aşamaları anlatacak olursak;
1. İlk olarak penis bölgesine enjekte edeceğimiz yağ tabakalarını vücudunuzdan almamız gerekiyor. Penis kökü dediğimiz bölgelerden enjekte edeceğimiz yağı alıyoruz. Üstelik bunu liposuction yöntemi ile yapıyoruz.
2. Penis kökünden elde ettiğimiz yağları özel olarak üretilmiş olan bir enjektör yardımı ile kesik açmadan penise enjekte ediyoruz.
3. Bu operasyon, ortalama 1 ya da 1,5 saatlik bir zaman almaktadır. Yağ aktarımı işleminin ardından kalınlaştırma operasyonu noktalanmış olur.

Penis Kalınlaştırma İşlemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kalıcı penis kalınlaştırma olarak da niteleyebilecemiz bu operasyon ile alakalı bilmeniz gereken bazı önemli detayları aktarmak istiyoruz. Penis köklerinden aldığımız yağ tabakalarının %40 oranında bir kısmı 6 ay boyunca penis üzerinde kalıcı olarak kalacaktır. 6 ayın sonunda ise penis üzerinde kalan yağ oranı ömürlüktür. Yani kalıcı kalınlaşmayı sağlar. Operasyon sonrasında penis kalınlığında 1 – 1,5 CM oranında bir kalınlaşma olduğunu görebileceksiniz. Cerrahi bir operasyon olmaması nedeni ile günlük yaşantınıza hemen devam edebileceksiniz. Üstelik başarı oranı son derece yüksek bir operasyondur. En ufak bir ağrı, sızı hissetmezsiniz. Penis kalınlaştırma işleminin ardından sizlere 30 gün boyunca sadık kalarak uygulamanız gereken cinsel perhiz adını verdiğimiz önemli bir sürecin içerisine gireceksiniz. Bunlara uyduğunuz takdirde en ufak bir sorun yaşamayacaksınız.